KIM JESTEŚMY

INFORMACJE O PRZEDSZKOLU

1

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Profesjonalna i doświadczoną kadrę pedagogiczną otwartą na potrzeby dziecka.

2

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nowoczesne metody, sprawdzone formy pracy z dziećmi oparte na wypracowanej Koncepcji Pedagogicznej.

3

MISJA PRZEDSZKOLA

Naszym celem jest pomoc rodzicom w wychowaniu oraz wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka.

DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEŚMY

Niepubliczne Przedszkole „Magiczny Domek”

Przedszkole Magiczny Domek

Jesteśmy  kameralną placówką z codzienną nauką j. angielskiego.  Mieścimy się w Opolu, w cichej dzielnicy – Kolonii Gosławickiej, w domku z tarasem i pięknym, zielonym ogrodem dla dzieci, który jest ogrodzony i oddalony od głównej ulicy.

Naszym atutem jest to, że nie jesteśmy dużym przedszkolem, wręcz kameralnym z maksymalną ilością 15 miejsc dla maluchów. Komu z rodziców zależy na rodzinnej,  ciepłej opiece maluszka serdecznie do nas zapraszamy, bo taką opiekę zapewniamy. Kładziemy nacisk na ciepłą, rodzinną atmosferę, tak aby każdy maluszek poczuł się jak w domu.

Małe pomieszczenia są kolorowe, przestronne, a łazienki przystosowane dla małych dzieci. Wśród zabawek każdy maluch znajdzie coś dla siebie.

Godziny otwarcia

Magiczny Domek czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 – 17:00 oraz w razie takiej potrzeby na zapisy do godz. 19:00. Każda godzina po 17:00 jest dodatkowo płatna 25 zł za rozpoczętą godzinę.

Nasze przedszkole spełnia wszystkie wymogi higieniczno-sanitarne. Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszym.

W naszym przedszkolu panuje domowa atmosfera

Nasza placówka zaopatrzona jest w  system alarmowy oraz przeszliśmy surowe i drobiazgowe kontrole przeciwpożarowe oraz sanepidu, dzięki czemu możemy zapewnić, że nasze przedszkole jest bezpieczne. Meble i wyposażenie sal, a także wszystkie zabawki którymi bawią się dzieci, posiadają niezbędne atesty i zostały specjalnie zaprojektowane z myślą właśnie o najmłodszych użytkownikach.

Posiadamy zgodę Sanepidu na przygotowywanie w Naszym przedszkolu śniadań i podwieczorków. Natomiast obiady są dostarczane przez firmę cateringową, od lat cieszącą się bardzo dobrą opinią, dzięki czemu oferowane w naszym przedszkolu jedzenie jest smaczne i zawsze świeże. Uwzględniamy indywidualną dietę dziecka. Od września 2015 Niepubliczne Przedszkole „MAGICZNY DOMEK” jest wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Opola.

NASZA KADRA

POSIADAMY WYKWALIFIKOWANĄ I DOŚWIADCZONĄ KADRE PEDAGOGICZNĄ OTWARTĄ NA POTRZEBY DZIECKA

AGATA FARON

Założycielka przedszkola oraz lektor

Uczę języka angielskiego autorską metodą Creative! Early English© stworzoną przez dr Monikę Toczyńską.

ANNA PISANI

Neurologopeda i instruktor mindfullness

Jestem neurologopedą klinicznym i specjalistką w zakresie interwencji logopedycznej, a także instruktorem treningu uważności i medytacji- mindfulness.

KATARZYNA SYPKO

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką socjologii, ukończyłam kurs asystenta nauczyciela przedszkola z elementami wychowania przedszkolnego.

Gabinet Diagnozy i Terapii

W Niepublicznym Przedszkolu „MAGICZNY DOMEK” działa Gabinet diagnozy, terapii i psychoedukacji – Tu i Teraz.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie tuiteraz.opole.pl

Skontaktuj się z nami

Przedszkole Magiczny Domek
ul. Tysiąclecia 45
45-430 Opole
tel. 509 057 934

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątku: 6:30 - 17:00
W razie potrzeby do godz. 19:00
Każda godzina po 17:30 jest dodatkowo płatna.
509 057 934